Informacja

Najczęściej kupowane

Blok silnika 

Blok silnika jest głównym elementem konstrukcyjnym w tłokowym silniku spalinowym, a choć każdy z producentów przekonuje nas o jego niezawodności, nie ma chyba kierowcy, który nie przekonał się o tym, że czasem są to obietnice bez pokrycia. Ze względu na znaczenie, jakie ma blok silnika części w nim stosowane powinny być dobierane z dużą starannością, w naszym sklepie można więc liczyć na coś więcej niż tylko na ich bogaty wybór. W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się nie tylko wały korbowe, ale również odmy (odpowietrzenie skrzyni korbowej), a ponieważ ich roli w silniku nie można określić inaczej niż jako znaczącą, zadbaliśmy o to, aby były to rozwiązania oferowane jedynie przez sprawdzonych producentów. jednocześnie staramy się, aby oferowane przez nas produkty znajdowały zastosowanie w bardziej i mniej popularnych modelach samochodów.

 • Odma

  Nasz sklep oferuje swoim klientom doskonałej jakości produkty, które zostały wykonane z największą starannością o najmniejszy nawet detal i dopasowane są do wielu modeli pojazdów.

  Funkcje odmy

  Odma w aucie to przewód odpowietrzania komory korbowej, czyli kadłuba silnika. Kiedy w skrzyni korbowej dochodzi do wstępnego sprężenia mieszanki paliwowo – powietrznej, która następnie, wraz z domieszką oleju, trafia do cylindra – komory spalania, tworzy się też nadciśnienie. W takiej sytuacji odma jest niezbędna do skierowania gazów z powrotem do cylindrów.

  Zalety naszych produktów

  Odma zapobiega gromadzeniu się pozostałości, które tworząc gęsto maź, mogą po pewnym czasie doprowadzić do zatkania przewodu. W takim przypadku olej zacznie się przedostawać z silnika przez uszczelnienia, co z kolei spowoduje jego uszkodzenie. Odma oferowana przez nasz sklep internetowy to alternatywa dla konieczności wymiany uszczelniacza od strony skrzyni biegów i wszelkich napraw związanych z silnikiem. Wśród bogatej oferty klienci znajdą odmy do różnych modeli samochodów. Każdy z produktów został w tym zakresie dokładnie opisany, a możliwości montażowe zostały wyszczególnione w opisie poszczególnych oferowanych modeli.

 • Wały korbowe

  Wał korbowy jest niezbędnym elementem układu tłokowo-korbowego. Jego zadaniem jest między innymi zamiana ruchu posuwisto-zwrotnego na ruch obrotowy. Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić wały korbowe, to zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

  Działanie wału korbowego

  Wały korbowe oferowane przez nasz sklep są zbudowane ze stali niestopowej wyższej jakości. Ponieważ obciążenia działające na wał korbowy są naprawdę duże, to produkty zostały zrobione z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu urządzenie może wytrzymać naprężenia wynikające z odkształceń sprężystych wywołanych drganiami. Oferowane przez nasz sklep internetowy produkty są wytrzymałe na działanie sił ścinających, ściskających, rozciągających, zginających oraz skręcających.
  Ramiona wału korbowego zostały na tyle przedłużone, by skutecznie pełnić funkcję przeciwciężarów. Mają one za zadanie wyrównoważyć cały układ. Czopy korbowe oraz czopy główne posiadają łożyska ślizgowe. Ich plusy to przede wszystkim większa wytrzymałość na zmienne obciążenie oraz większa nośność. Olbrzymią zaletą oferowanych przez nas produktów jest jakość ich wykonania oraz klasa zastosowanych materiałów, które gwarantują długą żywotność urządzenia i zachowanie przez nie, fabrycznych właściwości.

 • Uszczelniacze wału

  Uszczelniacz oleju wału korbowego to część w kształcie pierścienia wykonana z elastycznego materiału, zaprojektowana do uszczelniania otworu wału korbowego w głowicy cylindra silnika samochodowego.

  Działanie uszczelniacza wału korbowego

  Uszczelniacze wału, które klienci znajdą w naszym sklepie internetowych, cechują się olbrzymią wytrzymałością na niskie, jak też wysokie temperatury. Pozwala im to zapewnić niezawodną szczelność przy minimalnym zacisku. Uszczelniacze zmniejszają przepływ oleju z głowicy cylindra do komory spalania. Olbrzymią zaletą oferowanych przez nas produktów jest dostosowanie standardów rozwoju technologii do nowoczesnych koncepcji silników, które wymagają coraz lepszych właściwości. Dzięki temu oferowane przez nasz uszczelniacze wału korbowego są w stanie bez utraty fabrycznych, pierwotnych właściwości, skutecznie działać przy przebiegu nawet stu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów. Dzięki temu nie dojdzie do przegrzewania się silnika, wycieku oleju czy mechanicznych uszkodzeń, które są efektem niewłaściwego działania uszczelniacza wału korbowego. Wszystkie oferowane przez nas produkty, mają odpowiedni certyfikat jakości, który potwierdza standardy wykonania i produkcji, wymagane na terenie państw Unii Europejskiej.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Płatności