Informacja

Najczęściej kupowane

Wały korbowe 

Wał korbowy jest niezbędnym elementem układu tłokowo-korbowego. Jego zadaniem jest między innymi zamiana ruchu posuwisto-zwrotnego na ruch obrotowy. Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić wały korbowe, to zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Działanie wału korbowego

Wały korbowe oferowane przez nasz sklep są zbudowane ze stali niestopowej wyższej jakości. Ponieważ obciążenia działające na wał korbowy są naprawdę duże, to produkty zostały zrobione z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu urządzenie może wytrzymać naprężenia wynikające z odkształceń sprężystych wywołanych drganiami. Oferowane przez nasz sklep internetowy produkty są wytrzymałe na działanie sił ścinających, ściskających, rozciągających, zginających oraz skręcających.
Ramiona wału korbowego zostały na tyle przedłużone, by skutecznie pełnić funkcję przeciwciężarów. Mają one za zadanie wyrównoważyć cały układ. Czopy korbowe oraz czopy główne posiadają łożyska ślizgowe. Ich plusy to przede wszystkim większa wytrzymałość na zmienne obciążenie oraz większa nośność. Olbrzymią zaletą oferowanych przez nas produktów jest jakość ich wykonania oraz klasa zastosowanych materiałów, które gwarantują długą żywotność urządzenia i zachowanie przez nie, fabrycznych właściwości.

Płatności