Informacja

Najczęściej kupowane

Odma 

Nasz sklep oferuje swoim klientom doskonałej jakości produkty, które zostały wykonane z największą starannością o najmniejszy nawet detal i dopasowane są do wielu modeli pojazdów.

Funkcje odmy

Odma w aucie to przewód odpowietrzania komory korbowej, czyli kadłuba silnika. Kiedy w skrzyni korbowej dochodzi do wstępnego sprężenia mieszanki paliwowo – powietrznej, która następnie, wraz z domieszką oleju, trafia do cylindra – komory spalania, tworzy się też nadciśnienie. W takiej sytuacji odma jest niezbędna do skierowania gazów z powrotem do cylindrów.

Zalety naszych produktów

Odma zapobiega gromadzeniu się pozostałości, które tworząc gęsto maź, mogą po pewnym czasie doprowadzić do zatkania przewodu. W takim przypadku olej zacznie się przedostawać z silnika przez uszczelnienia, co z kolei spowoduje jego uszkodzenie. Odma oferowana przez nasz sklep internetowy to alternatywa dla konieczności wymiany uszczelniacza od strony skrzyni biegów i wszelkich napraw związanych z silnikiem. Wśród bogatej oferty klienci znajdą odmy do różnych modeli samochodów. Każdy z produktów został w tym zakresie dokładnie opisany, a możliwości montażowe zostały wyszczególnione w opisie poszczególnych oferowanych modeli.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Płatności