Informacja

Najczęściej kupowane

Pompy oleju 

Silnik to bardzo ważny element każdej maszyny, który pozwala jej pracować, a więc wykonywać należycie swoje zadania. Żaden silnik spalinowy nie działałby poprawnie, gdyby występowało w nim zbyt duże tarcie – podobnie jak w ludzkich stawach istnieje specjalna maź, tak i silnik spalinowy potrzebuje układu smarowania, by móc należycie pracować. Samo dostarczanie oleju do silnika to jednak za mało – żeby bowiem mógł dotrzeć do każdej jego części, potrzebna jest specjalna pompa. Czym są pompy oleju i jakie produkty tego typu mamy w sprzedaży?

Pompa oleju – co to jest?

Pompa oleju to element układu silnika – a konkretnie element układu smarowania silnika spalinowego. Część ta odpowiedzialna jest za tłoczenie oleju silnikowego do kanalików jednostki napędowej. Jej działanie jest konieczne, by móc ochronić poszczególne elementy silnika przed zatarciem. 

Pompy oleju – nasza oferta

W naszej ofercie, w kategorii „Pompy oleju” można znaleźć szereg produktów, pasujących do różnych pojazdów. To zarówno same pompy, jak i napędy pompy. Wszystkie produkty są dobrze opisane, dzięki czemu zainteresowane osoby od razu wiedzą co kupują. Ceny zaś są bardzo rozsądne jak za tak solidne produkty. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a także z asortymentem innych produktów w naszym sklepie – nie tylko należących do działu „Smarowanie silnika”, ale i „Filtry do samochodu”, „Głowice cylindrów” czy „Blok silnika”.

Płatności