Informacja

Najczęściej kupowane

Uszczelki głowicy 

Istotną częścią silnika spalinowego jest głowica cylindra. Jest to element zamykający cylinder, co umożliwia sprężanie czynnika roboczego – a więc po prostu pracę urządzenia. Głowica cylindra składa się jednak z wielu elementów, a każdy z nich musi pracować poprawnie, jeśli wszystko ma płynnie działać. Uszczelka głowicy jest właśnie takim istotnym elementem – na szczęście wymiennym, więc w razie czego zawsze można zakupić nową!

Uszczelki głowicy – co to?

Uszczelki głowicy teoretycznie nie powinny ulegać uszkodzeniu, jednak wystawianie na gwałtowne zmiany temperatur i wysokie ciśnienie robi swoje. Poprawna praca takiej uszczelki jest niezwykle istotna. To ona bowiem izoluje olej i płyn chłodniczy od siebie, a blok silnika od komór spalania, jak też ma celu zapobiec przedostawaniu się płynu chłodniczego do cylindrów. Nic dziwnego, że czasami takie uszczelki głowicy pękają – ale można je wymienić!

Uszczelki głowicy – nasza oferta

Jeśli ktoś poszukuje profesjonalnych uszczelek głowicy, znajdzie je właśnie w naszym sklepie i to w różnych przedziałach cenowych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem, obejmującym także inne elementy silnika oraz różnych układów samochodowych!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Płatności