Informacja

Najczęściej kupowane

Bagnety 

Zapewnienie odpowiedniego poziomu oleju w silniku spalinowym pojazdu to zadanie każdego właściciela. W ten sposób dba się o cały silnik oraz jego odpowiednią pracę. Olej bowiem zapobiega zatarciu poszczególnych elementów silnika, co doprowadziłoby do jego awarii. Żeby jednak sprawdzić poziom oleju w misce olejowej, potrzebny jest odpowiedni produkt – bagnet. Co to takiego?

Bagnety do sprawdzania oleju

Bagnet poziomu oleju to specjalna miarka, która jest w stanie pokazać jaki jest aktualnie poziom oleju w misce olejowej. W tej chwili coraz częściej o poziomie oleju informuje właściciela pojazdu komputer pokładowy, jednak jest wiele pojazdów, w których trzeba wszystko sprawdzać w tradycyjny sposób. Czasem zresztą i tak warto – żeby upewnić się, że komputer rzeczywiście mówi prawdę. Taka miarka oleju w aucie nie jest produktem drogim, a bardzo się przydaje. Trzeba tylko pamiętać, by silnik był zimny, a teren równy. Wystarczy przetrzeć bagnet szmatką, a następnie włożyć w to samo miejsce, z którego go wzięliśmy i wyciągnąć – sprawdzając do jakiego poziomu dochodzi olej. Posługujemy się miarką F (Full) i L (Low). Poziom powinien być mniej więcej pośrodku.

Miarki oleju – nasza oferta 

W naszej kategorii „Smarowanie silnika” posiadamy różne produkty do sprawdzania jego poziomu i jego uzupełniania. To nie tylko bagnety, ale również miski olejowe czy pompy oleju. W sklepie posiadamy zaś dużo więcej przydatnych rzeczy do pojazdów, w tym między innymi filtry oleju, wały korbowe, kolektory ssące czy głowice cylindrów. Zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty!

Płatności