Informacja

Najczęściej kupowane

Miski olejowe 

Żaden silnik nie będzie należycie pracował, jeśli nie będzie posiadał sprawnego układu smarowania – który chroni przed zatarciem poszczególnych jego części, a w konsekwencji przed zepsuciem. W naszym dziale „Smarowanie silnika” zainteresowani znajdą różne kategorie produktów, związanych z układem smarowania. To „Pompy oleju”, „Bagnety” oraz „Miski olejowe”, a także dział „Pozostałe”, gdzie można znaleźć i inne, pomocne rzeczy. Czym są miski olejowe i jakie produkty tego typu można u nas nabyć?

Czym jest miska olejowa? 

Miska olejowa jest pojemnikiem na olej smarujący silnik. Jest to więc bardzo ważny element całego układu smarowania. Miska olejowa umieszczona jest poniżej wału korbowego silnika. Warto wiedzieć, że olej z miski zasysany jest przez pompę olejową, a więc są to produkty, które ze sobą współdziałają. Z pompy olejowej olej jest zaś pod ciśnieniem dostarczany specjalnymi kanalikami do wszystkich elementów silnika. Zapobiega tym samym nadmiernemu tarciu, a w konsekwencji zatarciu silnika. Poziom oleju w misce olejowej należy regularnie uzupełniać, ponieważ z czasem się on zużywa.

Miska olejowa – nasza oferta

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości, solidne miski olejowe. Warto przy tym wiedzieć, że istnieją układy z suchą miską olejową lub miską olejową mokrą. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty produktów do smarowania silnika!

Płatności