Informacja

Najczęściej kupowane

Popychacze 

W silniku bardzo wiele elementów musi ze sobą sprawnie współpracować, żeby całe urządzenie działało należycie. Zdarzają się awarie, które można usunąć, jeśli wymieni się odpowiedni, uszkodzony element. Na szczególne przeciążenia cieplne narażone są w silniku spalinowym zawory, których elementem jest popychacz zaworów. Części te można kupić w naszym sklepie!

Popychacze zaworów – czym są?

Popychacz zaworów to pewien człon mechanizmu, który przenosi obciążenia wzdłużne. Naciskają na niego metalowe cylindry. Dzięki ich właściwej pracy możliwe jest otwieranie i zamykanie grzybków zaworowych, przez co dostarcza się do maszyny powietrze i usuwa spaliny. Popychacze zaworów to części składowe głowic cylindrów, których zgodne, zsynchronizowane z cyklem pracy tłoka działanie decyduje o poprawnej pracy silnika. Z kolei zbyt wielki lub zbyt mały luz zaworowy może być przyczyną licznych problemów. 

Popychacze zaworów – nasza oferta

W naszej ofercie zainteresowani znajdą profesjonalne popychacze zaworów – fabrycznie nowe i oryginalne. Pasują do wielu modeli aut, więc z pewnością każdy znajdzie tu coś odpowiedniego. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty – również i innych elementów silnika i osprzętu!

Płatności