Informacja

Najczęściej kupowane

Uszczelki pokrywy zaworów 

W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju uszczelki pokrywy zaworów. Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć tu solidne produkty tego rodzaju, dzięki którym można będzie wymienić uszkodzone elementy w wozie. Uszczelki pokrywy zaworów to bardzo ważne części silnika, których niewłaściwa praca przekłada się także na problemy z samym pojazdem. 

Czym są uszczelki pokrywy zaworów?

Uszczelka pokrywy zaworów umieszczona jest między pokrywą zaworową a powierzchnią głowicy silnika. Jej zadaniem jest uszczelnianie połączenia między nimi, by nie wyciekał nigdzie olej silnikowy. Uszkodzenie uszczelki prowadzi do drobnych wycieków, które z czasem się oczywiście powiększają. Może to skutkować trwałym uszkodzeniem jednostki napędowej. Każdy, kto chce się przed tym uchronić, powinien kontrolować stan uszczelki pokrywy zaworów i wymienić ją, jeśli doszło do jej pęknięcia. 

Uszczelki pokrywy zaworów – nasza oferta

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele różnych produktów przeznaczonych do pojazdu – elementy układu chłodniczego, części do karoserii, filtry, elementy układu hamulcowego czy napędowego itd. W dziale „Głowice cylindrów” znajduje się zaś grupa „Uszczelki pokrywy zaworów”. Znajdują się w niej różnorodne produkty, w zróżnicowanych cenach, wśród których z pewnością każdy zainteresowany odnajdzie coś odpowiedniego dla swojego pojazdu!

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Płatności