Informacja

Najczęściej kupowane

Skrzynie biegów 

Skrzynia biegów to element pojazdu, który każdy doskonale kojarzy. Jest to element układu napędowego pojazdu, będący mechanizmem, który umożliwia zmianę przełożenia. Właśnie dzięki skrzyni biegów możliwe jest przekazywanie mocy, którą wytwarza silnik do napędu jakiegoś pojazdu czy innego sprzętu. Skrzynie biegów same w sobie złożone są z wielu części, w związku z czym od czasu do czasu może się pojawić konieczność ich naprawy czy wymiany. W naszym sklepie, w dziale „Układ napędowy” i w grupie „Skrzynie biegów” zainteresowani odnajdą wiele przydatnych elementów, które z pewnością przydadzą się w chwili awarii!

Skrzynie biegów – nasza oferta 

W dziale związanym ze skrzyniami biegów można natrafić na kolejne, mniejsze podgrupy. Wszystko jest sprawnie uporządkowane, żeby każdy potencjalny klient szybko znalazł potrzebny mu przedmiot. Czegoś do swojego pojazdu można szukać wśród lewarków i wybieraków, ale także w grupie „Pozostałe”, gdzie między innymi dostępna jest tuleja wtyku elektrycznego i łącznik. W naszym sklepie można jednak znaleźć także mnóstwo innych produktów do pojazdów – części bloku silnika, rozrządu, części do karoserii czy filtry do samochodu. Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu i do zakupów!

  • Lewarki i wybieraki

    Proste rzeczy w samochodzie czasami także potrafią ulec awarii. Wszelkie lewarki zmiany biegów i wybieraki to elementy, których raczej nie podejrzewamy o możliwość odmowy posłuszeństwa, ale i z takim problemem czasami trzeba się zmierzyć. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą  także tego typu elementy samochodów różnych marek.

    Zadbaj kompleksowo o swoją skrzynię biegów

    Chociaż lewarek czy wybierak to nie ten element skrzyni biegów, który najczęściej będzie sprawiał nam problemy, także tutaj może się pojawić usterka i wtedy należy skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego. Dbamy o to, czy naprawy były jak najmniej kosztowne, więc nasze lewarki to znakomite rozwiązanie zwłaszcza w porównaniu z produktami fabrycznie nowymi. W tym wypadku nie trzeba się martwic idealnym dopasowaniem co do ułamków milimetra, ponieważ nie ma to najmniejszego znaczenia. Lewarki i wybieraki to elementy, za pomocą których obsługujemy skomplikowany mechanizm,  ale same w sobie specjalnie skomplikowane nie są, dzięki czemu za niewielkie pieniądze można wymienić uszkodzony element i cieszyć się pojazdem, który będzie działał jak nowy. Przypominamy, że wiele części tego typu pasuje do różnych modeli samochodów.

  • Pozostałe
  • Olej przekładniowy
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Płatności