Zawieszenie hydrauliczne i pneumatyczne

Informacja

Najczęściej kupowane

Zawieszenie hydrauliczne i pneumatyczne 

Zawieszenie to ten element w każdym samochodzie, który odpowiada za jego właściwe prowadzenie oraz za komfort jazdy, z jakiego korzystają wszyscy pasażerowie pojazdu. Obecnie zazwyczaj stosuje się zawieszenie pneumatyczne, ale coraz częściej pojawia się też zawieszenie hydrauliczne, czyli rozwiązanie znacznie wygodniejsze oraz przyjemniejsze, ale równocześnie droższe i bardziej podatne na usterki. Niezależnie od opcji, zawieszenie zawsze musi być w pełni sprawne. jak zadbać o zawieszenie?

Nie zaniedbuj swojego zawieszenia

Elementy zawieszenia hydraulicznego i pneumatycznego należy traktować jako elementy pojazdu, które się zużywają i co jakiś czas może być konieczna ich naprawa, wymiana lub przynajmniej regulacja. Jest to prawdą zwłaszcza w przypadku elementów zawieszenia hydraulicznego, które może się łatwo rozregulować, a potem doznać poważnego i kosztownego uszkodzenia. Jeśli zawieszenie nie działa prawidłowo, samochód pływa po drodze, pasażerami trzęsie, a trzymanie się drogi może być znacznie utrudnione. Nie warto oszczędzać na swoim bezpieczeństwie tym bardziej, że nieefektywnie działające zawieszenie będzie szkodziło wszystkim innym elementom samochodu i może cierpieć na tym nawet układ kierowniczy samochodu.

 • Kompresory

  Kompresory są łatwym sposobem na doładowanie mocy silnika i uzyskanie lepszej sprawności jednostki napędowej. Zawieszenie pneumatyczne ma również na celu zredukować drgania i wstrząsy, poprawiając tym samym komfort, ale również i bezpieczeństwo jazdy. Stosowane są przede wszystkim przez znaną markę Mercedes-Benz, jednak mogą służyć i w wielu innych typach pojazdów. Kompresory zawieszenia różnego rodzaju, odpowiednie do różnych modeli aut, można znaleźć właśnie u nas. W szerokiej ofercie towarów każdy zainteresowany odnajdzie w końcu typ, którego potrzebuje. 
  W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości sprzęty, dostępne w rozsądnych, konkurencyjnych cenach. Jeśli poszukiwany jest przez kogoś kompresor zawieszenia pneumatycznego, u nas znajdzie ich wiele. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

 • Poduszki i miechy

  Poduszki i miechy to często poszukiwane elementy zawieszenia pneumatycznego różnego rodzaju pojazdów. Poduszka zawieszenia jest stosowana przede wszystkim w dużych pojazdach – autobusach, ciężarówkach czy ciągnikach – a jej zadaniem jest amortyzowanie wstrząsów. Wybrana poducha zawieszenia w różnej cenie, dostosowana do wymogów konkretnych osób i pojazdów, może być z łatwością zakupiona w naszym sklepie – wybór jest ogromny, a w opisie każdego sprzętu znajduje się informacja o możliwym zastosowaniu. 
  Idealnie dobrany miech zawieszenia zapewnia każdemu kierowcy i pasażerom przyjemną, komfortową jazdę, dzięki amortyzacji nierówności. W tym celu należy jednak zdecydować się na możliwie jak najlepszy sprzęt, który w dodatku można kupić za rozsądną cenę. Taka możliwość jest właśnie u nas – zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu!

 • Pozostałe
Płatności