Półosie, przeguby, wały

Informacja

Najczęściej kupowane

Półosie, przeguby, wały 

Układ napędowy to bardzo ważna część każdego pojazdu. To właśnie dzięki niemu następuje proces przekazu mocy obrotowej z silnika na koła napędu. W skład takiego układu napędowego wchodzi wiele elementów, w tym między innymi skrzynia biegów, sprzęgło, dyferencjał czy wał napędowy. Wśród części takiego układu znajdują się także półosie i przeguby. Półoś napędowa łączy skrzynię biegów lub most napędowy z piastą koła. Z kolei przeguby napędowe dzielą się na nierównobieżne i równobieżne. Są to elementy łączenia wałów, zastosowane w celu przekazywania momentu obrotowego, dopuszczającego znaczne odchylenie kątowe osi. Wały zaś służą do przenoszenia momentu obrotowego i obracają się wokół własnej osi razem z tymi elementami, które są do nich przytwierdzone. Półoś napędowa również jest wałem. 

Półosie, przeguby, wały – nasza oferta 

W ofercie naszej firmy zainteresowani znajdą bogatą ofertę elementów układu napędowego. W dziale „Układ napędowy”, w podgrupie „Półosie, przeguby, wały” znajdują się wysokiej jakości części – niezbędne do prawidłowego działania pojazdu. Wszystkie propozycje są dobrze opisane, więc łatwo jest wybrać potrzebny produkt. Zachęcamy również do przejrzenia innych rzeczy do samochodów, jakie można znaleźć w naszym sklepie – zamków, klap bagażnika, wentylatorów chłodnicy, elementów bloku silnika i innych!

  • Półosie

    Samochodowy układ napędowy powinien być otaczany przez kierowcę szczególną troską, trudno bowiem o obszar zasługujący w większym stopniu na miano serca samochodu. Niestety, jego awarie nie należą do rzadkości, a konieczność zakupu kolejnych części budzi w większości kierowców uzasadnione obawy przed koniecznością poniesienia ogromnych nakładów finansowych.
    Oferta naszego sklepu obejmuje zarówno wały napędowe, jak i półosie oraz przeguby i jest przygotowana z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Staramy się, aby wszystkie części pochodziły jedynie od sprawdzonych producentów, nigdy nie sprowadzamy ich z niepewnych źródeł i zawsze zależy nam na ich przystępnej cenie. Dbamy także o wygodę osób składających zamówienie, wszystkie części są więc starannie opisane i opatrzone zdjęciami tak, aby kupujący szybko zyskał pewność, że wchodzi w posiadanie rozwiązania, którego rzeczywiście potrzebuje. Dzięki systematycznie uzupełnianej ofercie układ napędowy może więc funkcjonować bez zarzutu przez długie lata.

Płatności