Informacja

Najczęściej kupowane

Zaciski 

Zaciski hamulcowe to bardzo ważne części układu hamulcowego, bez których nie byłoby możliwe skuteczne, bezpieczne hamowanie pojazdu. Muszą to być odpowiednio solidne, wysokiej jakości produkty, ponieważ uzależnione jest od nich bezpieczeństwo osób poruszających się wozem, a pracują one w dość trudnych warunkach. Co warto o nich wiedzieć?

Zacisk hamulcowy – co to takiego?

To właśnie w zacisku hamulcowym powstaje siła, zdolna przeprowadzić proces hamowania, w którego trakcie między dwoma klockami hamulcowymi ściskana jest tarcza hamulcowa. Zaciski hamulcowe dzielą się na różne rodzaje: stałe, pływające i przesuwne. Mogą być również wykonywane z różnych materiałów, chociaż najczęściej spotyka się je w wersji żeliwnej, o specjalnym składzie, by produkt był bardzo wytrzymały. 

Zacisk hamulcowy – nasza oferta

W ofercie naszego sklepu zainteresowani odnajdą wiele różnych produktów do pojazdów. To przeróżne filtry do samochodu, części do karoserii, elementy układy chłodzenia silnika, jak również układu napędowego, kierowniczego czy właśnie hamulcowego. W naszym asortymencie znajduje się wiele zacisków hamulcowych, przeznaczonych do konkretnych modeli aut. Z pewnością każdy odnajdzie tu coś do swojego pojazdu. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty oraz do złożenia zamówienia!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Płatności