Informacja

Najczęściej kupowane

Układ hamulcowy 

Sprawny układ hamulcowy to komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zdarza się jednak, że hamulec odmawia posłuszeństwa – w tej sytuacji konieczne staje się zdiagnozowanie zaistniałego problemu oraz naprawa uszkodzonego elementu. 

Dlaczego warto kupować nowe części hamulcowe?

Większość właścicieli pojazdów mechanicznych wychodzi z założenia, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są nowe części do układu hamulcowego, które bez problemu można nabyć w sklepach motoryzacyjnych. Przyznać należy, że jest w tym stwierdzeniu sporo racji – nowe części do układu hamulcowego posiadają gwarancję producenta, zapewniając bezpieczną eksploatację pojazdu. 
W zależności od modelu, awarii mogą ulec różne części do układu hamulcowego. W pojazdach zabytkowych są to głównie czujniki ABS, nota bene, odpowiadające przede wszystkim za prawidłową pracę silnika. 
Równie często uszkodzeniu ulegają hamulce tarczowe, czyli zaciski i czujniki zużycia klocków. 
Wybierając części do układu hamulcowego należy zwracać uwagę nie tylko na stronę finansową, ale przede wszystkim na jakość materiałów, z których wykonane zostały konkretne elementy. Wysokiej jakości części zamienne to gwarancja komfortowej i bezpiecznej eksploatacji pojazdu.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Płatności