Części do karoserii 

Czasem pojawia się konieczność wymiany pewnych uszkodzonych części pojazdu – niektóre elementy można wymienić od ręki u mechanika, jednak niektóre trzeba znaleźć samodzielnie. Często zresztą warto nieco poszukać, ponieważ można dzięki temu sporo zaoszczędzić, natrafiając na produkty w dużo korzystniejszej cenie – właśnie takie wszyscy zainteresowani znajdą w naszym sklepie. W kategorii „części do karoserii” wystawiamy na sprzedaż między innymi lusterka zewnętrzne i ich części, jak również elementy pojazdu związane z drzwiami, jak zamki czy listwy. 


Oczywiście, wszystkie produkty są wysokiej jakości, a wybór na tyle duży, żeby każdy znalazł coś idealnie dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań pojazdu. Wszystko zostało przy tym dokładnie opisane, więc każdy klient wie, co kupuje i do czego dany towar będzie pasować. Kolejna zaleta naszych części karoserii auta to rozsądne ceny. Zachęcamy zatem do przejrzenia asortymentu i złożenia zamówienia!

 • Zamki do drzwi w aucie

  Żaden samochód nie byłby bezpieczny, gdyby nie posiadał zamka. Jest to zabezpieczenie drzwi, które pozwala ochronić pojazd przed potencjalnymi złodziejami. Ważne zatem, by był to produkt wytrzymały i solidny, który rzeczywiście powstrzyma ewentualnych włamywaczy. Profesjonalne zamki do drzwi w aucie zainteresowani znajdą właśnie u nas!

  Zamki do drzwi samochodowych – oferta

  W naszej ofercie znajduje się zamek do drzwi w samochodzie lewy i prawy, dopasowane do konkretnych modeli pojazdów. Dzięki dokładnemu opisowi każdy jest w stanie znaleźć taki zamek, który będzie pasował do danego samochodu i zapewni jego właścicielowi spokój. Nie będzie trzeba się bać o bezpieczeństwo pojazdu pozostawionego na parkingu. Produkty, które można u nas znaleźć, to zaawansowane technicznie zamki, z podziałem na przednie i tylne.

  Produkty do samochodu – oferta 

  W naszym sklepie można znaleźć nie tylko zamki do drzwi w aucie, ale także wiele innych produktów, przeznaczonych do samochodu. To przeróżne części karoserii, ale także i filtry samochodowe, elementy silnika oraz systemów chłodzących. Wszystkie wysokiej jakości, solidne i sprawne. Zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty i do złożenia zamówienia!

 • Dachy

  Dach to istotna część każdego pojazdu. Zabezpiecza zarówno siedzącego wewnątrz kierowcę i pasażerów, jak też całe wnętrze pojazdu przed nieprzychylnymi warunkami atmosferycznymi, jak deszcz czy śnieg. Gdy samochód mknie po drodze, także i pęd powietrza utrudniałby normalną, wygodną jazdę. W niektórych przypadkach dach jednak bywa ściągany. Znajdują się zresztą na nim różne, dodatkowe elementy, służące na przykład do przewożenia ładunków. 

  Dachy w aucie i ich elementy

  Na dachu można zamontować uchwyty służące do przewożenia pewnych ładunków, ale nie każdy wozi na tyle dużo lub duże rzeczy, by nie móc ich zmieścić w bagażniku. Wiele osób jednak chce w czasie podróży korzystać z radia lub wspomagać się na trasie CB radiem. Do tego niezbędna jest specjalna antena. Trzeba ją wymienić w razie uszkodzenia lub gdy nie jest dostosowana do wymaganych parametrów. W dziale „Pozostałe” zainteresowani znajdą z kolei części wspomagające podnoszenie dachu, jak specjalna pompka dachu. 

  Dach do auta – oferta

  W naszym sklepie można zakupić solidne części do samochodu, w tym także części do karoserii – między innymi klapy bagażnika czy zamki do drzwi w aucie. W ofercie posiadamy jednak o wiele więcej części – między innymi głowice cylindrów, różnego rodzaju filtry czy wentylatory chłodnicy. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

 • Klapy bagażnika

  Klapa do bagażnika nazywana jest też pokrywą bagażnika. Jest to element chroniący wnętrze bagażnika przed oddziaływaniem czynników z zewnątrz – a zatem chroniący również rzeczy, które w bagażniku zamierza przewozić właściciel. Klapa bagażnika zabezpiecza także te rzeczy w czasie podróży i wykonywania manewrów na drodze – dzięki niej nie wypadną. Jest to istotny element karoserii każdego pojazdu.

  Jak działa klapa bagażnika?

  Klapy do bagażnika w aucie działają na podobnych zasadach co drzwi boczne pojazdu. Bagażnik otwiera się jednak do góry, przy pomocy teleskopów klapy tylnej. Zwane są one też inaczej siłownikami – i czasami zachodzi potrzeb ich wymiany. 

  Klapa bagażnika – nasza oferta

  W naszej ofercie, w dziale „Klapy do bagażnika w aucie” zainteresowani znajdą wysokiej jakości elementy, związane z tą częścią pojazdu. To przede wszystkim różnego rodzaju siłowniki, pozwalające na bezpieczne otwarcie i zamknięcie pokrywy bagażnika. W dziale „Części do karoserii” można znaleźć także i inne, przydatne elementy. Zachęcamy wszystkich do przejrzenia całego naszego bogatego asortymentu (w skład którego wchodzą też między innymi filtry do samochodu oraz części silnika) i do złożenia zamówienia!

 • Podszybia
 • Atrapy chłodnicy
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Płatności