Klapy bagażnika

Informacja

Najczęściej kupowane

Klapy bagażnika 

Klapa do bagażnika nazywana jest też pokrywą bagażnika. Jest to element chroniący wnętrze bagażnika przed oddziaływaniem czynników z zewnątrz – a zatem chroniący również rzeczy, które w bagażniku zamierza przewozić właściciel. Klapa bagażnika zabezpiecza także te rzeczy w czasie podróży i wykonywania manewrów na drodze – dzięki niej nie wypadną. Jest to istotny element karoserii każdego pojazdu.

Jak działa klapa bagażnika?

Klapy do bagażnika w aucie działają na podobnych zasadach co drzwi boczne pojazdu. Bagażnik otwiera się jednak do góry, przy pomocy teleskopów klapy tylnej. Zwane są one też inaczej siłownikami – i czasami zachodzi potrzeb ich wymiany. 

Klapa bagażnika – nasza oferta

W naszej ofercie, w dziale „Klapy do bagażnika w aucie” zainteresowani znajdą wysokiej jakości elementy, związane z tą częścią pojazdu. To przede wszystkim różnego rodzaju siłowniki, pozwalające na bezpieczne otwarcie i zamknięcie pokrywy bagażnika. W dziale „Części do karoserii” można znaleźć także i inne, przydatne elementy. Zachęcamy wszystkich do przejrzenia całego naszego bogatego asortymentu (w skład którego wchodzą też między innymi filtry do samochodu oraz części silnika) i do złożenia zamówienia!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Płatności