Informacja

Najczęściej kupowane

Dachy 

Dach to istotna część każdego pojazdu. Zabezpiecza zarówno siedzącego wewnątrz kierowcę i pasażerów, jak też całe wnętrze pojazdu przed nieprzychylnymi warunkami atmosferycznymi, jak deszcz czy śnieg. Gdy samochód mknie po drodze, także i pęd powietrza utrudniałby normalną, wygodną jazdę. W niektórych przypadkach dach jednak bywa ściągany. Znajdują się zresztą na nim różne, dodatkowe elementy, służące na przykład do przewożenia ładunków. 

Dachy w aucie i ich elementy

Na dachu można zamontować uchwyty służące do przewożenia pewnych ładunków, ale nie każdy wozi na tyle dużo lub duże rzeczy, by nie móc ich zmieścić w bagażniku. Wiele osób jednak chce w czasie podróży korzystać z radia lub wspomagać się na trasie CB radiem. Do tego niezbędna jest specjalna antena. Trzeba ją wymienić w razie uszkodzenia lub gdy nie jest dostosowana do wymaganych parametrów. W dziale „Pozostałe” zainteresowani znajdą z kolei części wspomagające podnoszenie dachu, jak specjalna pompka dachu. 

Dach do auta – oferta

W naszym sklepie można zakupić solidne części do samochodu, w tym także części do karoserii – między innymi klapy bagażnika czy zamki do drzwi w aucie. W ofercie posiadamy jednak o wiele więcej części – między innymi głowice cylindrów, różnego rodzaju filtry czy wentylatory chłodnicy. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

 • Pozostałe
 • Anteny dachowe

  Anteny samochodowe dachowe

  Antena dachowa do samochodu jest urządzeniem niezbędnym, jeśli chcemy bez przeszkód słuchać naszego ulubionego radia czy stosować CB Radio.

  Na co zwracać uwagę przy wyborze anteny dachowej do samochodu

  Antena dachowa do samochodu powinna być dostosowana do parametrów, które zostały przewidziane w naszym pojeździe. Najbardziej odpowiednia będzie oczywiście antena oryginalna, ale niestety jej zakup wiążę się ze sporym wydatkiem oraz koniecznością odwiedzenia autoryzowanego serwisu samochodowego. Dlatego wielu użytkowników wybiera antenę uniwersalną. W tym przypadku powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wykonanie i czy wyposażona jest w uszczelkę uniemożliwiającą przeciek wody do wnętrza auta. Bardziej wymagający użytkownicy mogą zdecydować się na antenę teleskopową lub tak zwaną płetwę rekina. Jeśli chodzi nam o wykorzystywanie CB radia, to musimy przygotować się na nieco większy wydatek.

  Kiedy warto wymienić antenę?

  Antenę dachową należy wymienić, kiedy ulegnie oczywiście uszkodzeniu, ale także w sytuacji, gdy jej parametry nie są dostosowane do naszych rosnących wymagań. Jeśli zauważymy występowanie pierwszych zakłóceń w odbiorze, które najpierw pojawiają się przy złej pogodzie lub silnych podmuchach wiatru, to jest to znak, że wymiana anteny powinna zostać wzięta pod uwagę. Pocieszającą informacją jest to, że cała operacja nie wymaga dużych nakładów finansowych i jeśli nie mamy bardzo wysokich oczekiwań, to jesteśmy w stanie dobrą antenę kupić już za kilkadziesiąt złotych.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Płatności