Informacja

Najczęściej kupowane

Narzędzia ręczne 

Narzędzia ręczne

Choć samochody przeszły olbrzymią ewolucję i zastosowanie przy nich rozwiązania konstrukcyjne są całkowicie odmienne od tych, które były wykorzystywane jeszcze dwadzieścia lat temu, to każdy kierowca powinien posiadać odpowiednie narzędzia ręczne.

Charakterystyka narzędzi ręcznych

Narzędzia ręczne najczęściej w formie podstawowej znajdują się na wyposażeniu samochodu. Należą do nich wszelkie urządzenia, które mogą nam doraźnie pomóc przy niewielkich naprawach, kiedy problem przydarzy nam się w drodze, zwłaszcza gdy podróżujemy na dłuższe odległości.

Jakie narzędzia ręczne powinien mieć każdy pasjonat motoryzacji

W bagażniku każdego samochodu musi znaleźć się zestaw żarówek i bezpieczników ściśle dobranych do marki samochodu. Co więcej, powinny w nim być klucze płaskie o najbardziej podstawowych rozmiarach, wkrętak płaski i krzyżakowy, szczypce płaskie, niewielki kawałek drutu i rolka izolacji elektrycznej. Te narzędzia pozwolą nam na usunięcie niewielkich usterek, choćby takich jak awaria oświetlenia. Oprócz tego warto też posiadać narzędzia, które mogą nas wspomóc w usuwaniu tych problemów, które nie pozwalają nam na kontynuowanie podróży. To choćby narzędzia niezbędne do wymiany opony. Dobrym rozwiązaniem jest choćby zakupienie jak największej ilości kluczy płaskich, nasadowych, oczkowych i imbusów. Są one na tyle uniwersalne, że będą dla nas nieocenioną pomocą w różnych sytuacjach na drodze. Ważne jest też to żeby wszystkie posiadane przez nas narzędzia były dostosowane do możliwości i potrzeb wynikających ze specyfiki posiadanego przez nas modelu samochodu.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Płatności