Narzędzia i sprzęt warsztatowy

Informacja

Najczęściej kupowane

Narzędzia i sprzęt warsztatowy 

Narzędzia i sprzęt warsztatowy

Profesjonalny serwis samochodowy i prywatny warsztat domowy należy wyposażyć w wysokiej jakości narzędzia do warsztatu samochodowego. Można je nabyć za pośrednictwem naszego sklepu, w którym oferujemy klientom pełny sprzęt warsztatowy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla garaży sprzętu, urządzeń serwis opon, sprzętu karoserii samochodowych, lakierni oraz innych specjalistycznych punktów.

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

Technologia serwisu samochodowego z naszego e-sklepu nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Oferowany asortyment markowych narzędzi specjalnych, który w większości przypadków jest porównywalny pod względem jakości do markowych produktów, będzie dobrze służył wszystkim klientom.


Specjalne narzędzia do napraw samochodów


Do naprawy samochodów zwykle nie wystarcza tradycyjne narzędzia warsztatowe, ale często tak zwane narzędzia specjalne, które na przykład rozszerzają końce rur, zakładają pierścienie tłokowe, regulują wtryskiwacze itp. Profesjonalne narzędzia specjalne dla mechaników samochodowych są często bardzo drogie. Oferowane przez nas produkty są jednak dostępne dla każdego. Narzędzia do naprawy samochodów w naszej ofercie są dobrej jakości i niedrogie.

 • Narzędzia ręczne

  Narzędzia ręczne

  Choć samochody przeszły olbrzymią ewolucję i zastosowanie przy nich rozwiązania konstrukcyjne są całkowicie odmienne od tych, które były wykorzystywane jeszcze dwadzieścia lat temu, to każdy kierowca powinien posiadać odpowiednie narzędzia ręczne.

  Charakterystyka narzędzi ręcznych

  Narzędzia ręczne najczęściej w formie podstawowej znajdują się na wyposażeniu samochodu. Należą do nich wszelkie urządzenia, które mogą nam doraźnie pomóc przy niewielkich naprawach, kiedy problem przydarzy nam się w drodze, zwłaszcza gdy podróżujemy na dłuższe odległości.

  Jakie narzędzia ręczne powinien mieć każdy pasjonat motoryzacji

  W bagażniku każdego samochodu musi znaleźć się zestaw żarówek i bezpieczników ściśle dobranych do marki samochodu. Co więcej, powinny w nim być klucze płaskie o najbardziej podstawowych rozmiarach, wkrętak płaski i krzyżakowy, szczypce płaskie, niewielki kawałek drutu i rolka izolacji elektrycznej. Te narzędzia pozwolą nam na usunięcie niewielkich usterek, choćby takich jak awaria oświetlenia. Oprócz tego warto też posiadać narzędzia, które mogą nas wspomóc w usuwaniu tych problemów, które nie pozwalają nam na kontynuowanie podróży. To choćby narzędzia niezbędne do wymiany opony. Dobrym rozwiązaniem jest choćby zakupienie jak największej ilości kluczy płaskich, nasadowych, oczkowych i imbusów. Są one na tyle uniwersalne, że będą dla nas nieocenioną pomocą w różnych sytuacjach na drodze. Ważne jest też to żeby wszystkie posiadane przez nas narzędzia były dostosowane do możliwości i potrzeb wynikających ze specyfiki posiadanego przez nas modelu samochodu.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Płatności