Informacja

Najczęściej kupowane

Filtry do samochodu 

Filtry samochodowe to ważne elementy każdego pojazdu – chronią silnik przed dostaniem się do niego szkodliwych elementów, co mogłoby wywołać awarię. W związku z ważną rolą jaką pełnią, filtry do samochodu muszą być co jakiś czas wymieniane – ażeby mogły we właściwy sposób spełniać swoją funkcję. W ofercie naszego sklepu zainteresowani znajdą szeroki wybór doskonałych filtrów do oleju oraz filtrów paliwa oraz ich elementów. Dzięki ich zastosowaniu układ smarowania będzie działał poprawnie, co przeniesie się oczywiście również na prawidłową pracę silnika samochodowego.  W naszym sklepie wszystko jest dokładnie opisane, żeby każdy mógł odnaleźć produkt, jaki jest mu najbardziej przydatny. Zachęcamy każdego z przeglądających tą kategorię do przejrzenia naszej bogatej oferty oraz szybkiego złożenia zamówienia!

 • Filtry Oleju

  Filtracja oleju samochodowego jest niezbędnym elementem każdego mechanizmu smarowania silnika samochodowego i dlatego w czasie wymiany oleju wymieniamy też odpowiedni filtr. A przynajmniej powinniśmy to robić, ponieważ coraz więcej osób rezygnuje z tego faktu licząc na oszczędności dzięki dłuższemu używaniu tego samego silnika. Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego nie trzeba będzie już aż tak bardzo oszczędzać, ponieważ filtry oleju dostępne na naszych wirtualnych półkach oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach i można je nabyć dla wszystkich liczących się marek samochodów. Stawiamy zawsze na jakość, ponieważ filtr oleju musi zawsze pracować i nie ma tu najmniejszego znaczenia, że ktoś korzysta z bardzo dobrego oleju. Olej w samochodzie cały czas staje się zanieczyszczony ze względu na możliwość dostania się do niego elementów z zewnątrz, jak również ze względu na naturalny sposób wytrącania się zanieczyszczeń  na styku oleju i elementów ruchomych silnika, zwłaszcza w przypadku olejów naturalnych.

 • Filtry Paliwa
  Kierowcom niestety zdarza się bagatelizować jakość wykorzystywanego paliwa, co potem odbija się bardzo negatywnie na kondycji, jaką mają filtry paliwa. Dosłownie kilka groszy oszczędności na cenie paliwa sprawia, że poważnie niszczony jest system filtrowania paliwa. Niesprawny filtr paliwa może się potem skończyć gigantyczną katastrofą dla silnika i pompy paliwa, przez co niezbędne jest jego jak najszybsze wymienienie na urządzenie sprawne. W naszym sklepie internetowym znajdą państwo atrakcyjnie wycenione filtry do najpopularniejszych marek samochodów, dzięki czemu za niewielkie pieniądze będą państwo w stanie dokonać wymiany tej niewielkiej, ale bardzo istotnej dla prawidłowej pracy samochodu części. Dokładamy wszelkich starań, by na naszych wirtualnych półkach sklepowych znajdowały się tylko najlepsze części samochodowe od sprawdzonych producentów i dajemy gwarancję, że oferowane przez nas elementy będą działały w sposób idealny przez cały okres gwarancji, jaką udziela na nie ich producent.
 • Filtry powietrza

  Aby jednostka napędowa działała poprawnie, niezbędny jest oczyszczone powietrze, które zapewniają filtry powietrza.

  Jakość filtrów powietrza


  Oferowany przez nas sklep z filtrami powietrza produkt, sprawia, że mieszanka paliwowo – powietrzna, która jest odpowiedzialna za pracę silnika w samochodzie jest, czysta. Filtr powietrza spełnia tutaj swoistą funkcję płuc samochodu. Wyróżnia się unikalną, innowacyjną, złożoną strukturą plastra miodu z naprzemiennie zamkniętymi kanałami Powietrze zasysane jest równomiernie przez specjalną plastikową łopatkę kierunkową. Taka konstrukcja sprawia, że oferowany przez nas filtr powietrza jest dużo lżejszy niż inne dostępne na rynku filtry, a tym samym wymaga mniejszej przestrzeni montażowej.

  Działanie filtrów powietrza


  Oferowany przez nas filtr zapewni poprawną, niezawodną i długą pracę dowolnego samochodu. Duża powierzchnia filtracyjna, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, to optymalna praca silnika oraz jego długa żywotność. Zatrzyma cząstki stałe z powietrza, bez względu na to, czy chodzi o pyły przemysłowe, czy też kurz unoszący się z kabiny. Dzięki temu cząstki nie będą blokowały poprawnego działania elementów silnika, a pasażerowie nie będą oddychać unoszącymi się w okolicy drogi zabrudzeniami.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Płatności